Doğallıktan ve saflıktan yana olan yaşam felsefemizin temeli olarak Selçuk Efes gibi önemli doğal yaşam alanlarından zeytinliklere sahip olarak zeytinyağına olan sevgimizi ve bağlılığımızı özünde hayat var sloganı ile yurdun dört köşesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Kendi topraklarımızda ektiğimiz tamamen organik şartlarda büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımızın zeytinlerini ve zeytinyağlarını kendi üretim tesislerimiz de hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Eğer yolunuz İzmir’in Şirin İlçesi Selçuk Efes bölgesinde Zeytinlik beldemize düşerse sizi de bir çayımızı içmeye bekleriz. Ama yolunuz düşmese de internet sitemiz aracılığıyla yurdun dört bir köşesine ürünlerimizi\\ ulaştırıyoruz. Özel lezzetlerin peşinden gidip, 

Markamız ile benimsenen Kelimeler

KALİTE, GÜVEN VE DÜRÜSTLÜKTÜR.
 

Kalite: Zeytin ve zeytinyağı ana ürünlerimiz olmak üzere bütün ürünlerimizde en yükse kaliteyi elde etmek isteriz. 

Güven: Müşterilerimizin bize her daim güvenmesi ve bizden aldıkları ürünler konusunda içlerinde en ufak bir şüphe olmasın isteriz. 

Dürüstlük: üretimimizi gerçekleştirirken hiç bir zaman dürüstlükten ve doğru bildiğimiz yoldan ayrılmayız. Sizi de müşterilerimizle oluşturduğumuz bu aile ortamına davet ediyoruz Binlerce yıla, onlarca medeniyete tanıklık etmiş kutsal topraklardır buralar. Uygarlıkların ve inançların beşiği, efsanelerin mekanı “Altın Şehir Efes’in Kadim Topraklarıdır “Bugüne değin üzerinden milyonlarca ölümlünün geçtiği, sayısız depremin yıktığı ama her seferinde yeniden doğan, canlanan, hayata asılan tüm çağların gözdesidir Efes….

Yazgısı tıpkı zeytin ağacı gibidir…

Efsaneye göre Bilgelik Tanrıçası Athena eğimli bir yamaçta yeryüzüne dokunur ve oradan bir fidan çıkar. Hızla büyür, her türlü soğuğa, kuraklığa, çetin koşula dayanır ve hiç ölmez. Keşfedildiği andan itibaren zeytinyağı, gençlik, bilgelik ve dayanıklılığın sembolü olmuştur. Homeros onun için “Altın Sıvı” demiş ve hatta bir damlasının bile mezarında yatan azizleri bile uyanması bir tesedüf mü sizce ?

Olimpiyatlarda sporcular tüm vücutlarına korunmak ve kutsanmak için sürünmüşler bu kutsal yağı.. Mısır kralı Tutankamun’un mezarında bile rastlamışlar zeytinyağına.

Gerçek şu ki ; tüm Akdeniz Kültürü adeta zeytin ağacının kökleriyle sarmalanmış, bilgelik ve hayat zeytinle iç içe geçmiştir.

Efes’e “Altın Kent“, zeytinyağına “Sıvı Altın” denmesi de bir tesadüf değildir.

Kutsal Toprakların Şifalı Yağı
 Ege Denizinin efsanevi rüzgarı yörenin birbirinden ıtırlı bitkilerinin aromasıyla Şirince Dağlarının yamaçlarında kök salan değerli zeytin ağaçlarımızda buluştu. Biz sadece parlak güneşimiz de olgunlaşan zeytinlerimizi tane tane toplayarak geleneksel yöntemle soğuk sıkım hazırlayıp şişeledik… İnsanı iyilik ve sağlıkla buluşturmak için

Afiyetle

İletişim Bilgileri

Tane Naturel Gıda ve Tarım Ürünleri Tur. San. Tic. LTD. ŞTİ.

Adres : Şirince Mahallesi Çarşı Sokak No : 11 Selçuk – İzmir

Telefon : 0232 892 8887

Faks : 0232 892 7185

E-Posta : info@tanezeytuni.com